Haber

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Havsa ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, “Edirne Gönül Gönül” ziyaretleri kapsamında Havsa ilçesinde vatandaşlarla toplantıya geldi.

Partiden yapılan yazılı açıklamaya göre Önder, İba, Oğulpaşa, Şerbettarlar ve Necatiye köylerini ziyaret ederek vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.

Köylerde yapılacak yatırımlar ve dere ıslah çalışmaları hakkında bilgi veren İba, Şerbettarlar Köyü’ndeki tarihi çeşmenin restore edildiğini, elektrik hattının yenilendiğini ve 3 yeni su kuyusu açılacağının haberini de verdi.

Belediye Başkanı İba Havsa Belediye Başkanı Aydın da Balkanları ziyaret etti.

Gönül belediyeciliğinin izlerinin her mahallede ve sokakta görülebildiğini belirten İba, Havsa ilçesinde yapımı devam eden Meydan Projesi’ni görüştüklerini ifade etti.

Köylerde suyun gücünü en verimli şekilde kullanmak için çalışmalarına devam edeceklerini vurgulayan İba, “Vatandaşlarımızla Havsa’daki köylerimizde görüşmeye geldik. Keyifli sohbetler ettik. Vatandaşlarımızın talepleri oldu. bizim için çok değerli.Ziyaretlerimizde hem vatandaşlarımızın hem de esnafımızın taleplerini dinliyor ve ilgili bakanlıklara iletiyoruz.” terimleri kullandı.

gokcebeyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu