Haber

Galatasaray, Selahattin Baki’ye yanıt verdi

Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Can Natan, Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur’a yönelik sözleri nedeniyle Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki’ye sert tepki gösterdi.

Can Natan, yaptığı açıklamada Selahattin Baki’nin Hatayspor maçı sonrasında basına yaptığı açıklamalara atıfta bulunarak şunları söyledi: “Rakip yönetici yine üslubuyla şaşırtmadı. Sportif AŞ Genel Başkan Yardımcımız Alzheimer’ı arayarak kalitesini gösteren kişiye hak ettiği düzeyde yanıt vermek yerine bu sefer ona yardımcı olalım ve hafızasını tazeleyelim.”söz konusu.

“Eski TFF Başkanını bulsun”

“Öncelikle kulüplerinin eski başkan yardımcısı olan federasyon başkanını bulsun. Bununla yetinmemeli, ‘Fenerbahçe’yi kurtarmak için buradayım’ demeli. “Federasyon başkanını bulsun.”Can Natan şu ifadeleri kullandı:

“Algı sorunu”

“O zaman oturup gerçekten konsantre olsun ve Erden Timur’un açıklamalarını bir daha dinlesin. Ya da etrafındakiler ona yazılı not versin. Çünkü bir algı sorunuyla karşı karşıya olduğumuzu düşünüyorum. Erden Timur, ‘Ben hiçbir medya yöneticisini çağırmadım’ dedi. .’ “dedi. Çünkü ‘Medya yöneticileri medya çalışanlarına baskı yapıyor. Bunu çözmemiz gerekiyor.’ Hatta medya yöneticisi olmayan program sunucusunu çağırmış gibi bunu çarpıtarak algı yaratmaya çalışıyorlar.

“Genç kadını hedef aldılar”

Bir genç kadını bile hedef alacak kadar açgözlü olan bu zihniyet, ‘Ben ne yaptıysam, F.Bahçe için yaptım’ diyecektir. Eğer başarı için her şey mübahtır zihniyetine sahipler derse şaşırmayın. İnsanın sözleri, aklının terazisidir. Peki bu kadar vasat bir akılla ne konuşup tartışacağız? Teraziyi bile karıştırmaya çalışan bu zekadan yoksun zihniyetle Türk futbolunu nereye götüreceğiz?

haber-dogankent.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu