Teknoloji

Söylentiler: Modern Warfare 2 Sezon 2 Güncellemesi Ertelendi

 
Call of Duty: Contemporary Warfare 2 ve Warzone 2.0 için merakla beklenen 2. Dönem güncellemesinin iki hafta ertelendiği bildirildi. Oyun içi iyileştirmeler ve ek içeriklerin yer alacağı bu büyük güncellemenin 1 Şubat’ta çıkması gerekiyordu. Ancak şimdi yeni bir söylenti sezon güncellemesinin 15 Şubat’ta çıkacağını öne sürüyor.
 
CharlieIntel, yeni dönem güncellemesinin 15 Şubat’ta geleceğini belirtiyor
 
 
 
Güvenilir bir kaynak olarak karşımıza çıkan CharlieIntel tarafından yayınlanan Twitter paylaşımında, Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Warzone 2.0’ın yeni sezonlarının 1 Şubat’ta gelmeyeceği belirtiliyor. Aldığımız bilgilere göre 2. sezon 15 Şubat’ta başlayacak.
 
Öte yandan Activision tarafından yayınlanan serinin hit birinci şahıs nişancı battle royale oyunu Call of Duty: Warzone 2.0’ın zor günler geçirdiği bildirildi. CharlieIntel’in ortaya koyduğu bilgiler, Warzone 2.0’ın oyuncularının epey düştüğünü gösteriyor.
 
Öte yandan oyunları oynayan oyuncular, güncellemelerin içeriklerinin yetersiz olduğunu, oyundan tam anlamıyla keyif alamadıklarını ve heveslerinin giderek azaldığını belirtiyor. Bakalım Call of Duty: Contemporary Warfare 2 ve Warzone 2.0 oyunları önümüzdeki dönemde hangi yeniliklerle karşımıza çıkacak.

habersiverek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu