Haber

Yılmaz Büyükerşen’e yeni görev! Özgür Özel açıkladı

Cumhuriyet Halkın Paris’i Eskişehir ilçe belediyesi aday adaylarının açıklanacağı program için Eskişehir’e gelen CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partililer ve vatandaşlarla buluştu.

Porsuk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen programda, 31 Mart’ta yapılacak seçimde adaylarını tanıtan CHP Genel Başkanı Özel, Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ayşe Ünlüce’den destek istedi. Etkinlikte salonda boşlukların olması dikkat çekti.

“Cumhuriyet Halk Partisi’nin oluşturduğu yeni heyetin genel koordinatörü Yılmaz Büyükerşen”

1999 yılından bu yana Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı olan 86 yaşındaki Yılmaz Büyükerşen’in, 31 Mart itibarıyla CHP’nin oluşturduğu konseyin genel koordinatörlüğünü yapacağını belirten CHP Genel Başkanı, şu ifadeleri kullandı:

“Yılmaz Büyükerşen ne kendi evinde yaşayacak, ne de emekli olacak. Yılmaz Büyükerşen, bir eliyle Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’ni, diğer eliyle de Türkiye’deki Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediyelerini yönetecek. Buradan ilan ediyorum. 31 Ocak’ta Ankara’da tüm büyükşehir belediyelerimizin temsilcileri, adayları ve yöneticilerinden oluşan bir çalıştay düzenlenecek. O çalıştay, yerel seçim sürecini değerlendirmeye yönelik bir çalıştaydır. Çalıştayın açılışında ve başında olacak. Artık Yılmaz Büyükerşen, Türkiye’de Cumhuriyet Halk Partisi’ne bağlı tüm belediyelerin sunduğu uygun hizmetlerin ortak olması, yeterli projelerin diğer belediyelerde hayata geçirilmesiyle ilgilenen Cumhuriyet Halk Partisi’nin oluşturduğu yeni konseyin genel koordinatörüdür. ve hizmetlerin standardizasyonu ve geliştirilmesi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu